Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Dobry optyk – Poznań Wilda

  Zadbamy o Twój wzrok

  Poszukujesz dobrego optyka w Poznaniu? Chcesz, aby Twój wzrok został przebadany kompleksowo i rzetelnie? Zależy Ci na konkurencyjnej cenie usługi? Zapraszamy do salonu optycznego Oftal-Koralewscy. Wierzymy, że dobry wzrok jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie można posiadać. Z tego względu z pełnym zaangażowaniem dbamy o to, by zgłaszające się do nas osoby mogły widzieć ostry, dokładny obraz w każdej sytuacji – na co dzień i podczas aktywności fizycznej.

  Korzystając z usług optycznych naszego salonu, masz pewność, że Twoje oczy zostaną przebadane gruntownie i za pomocą precyzyjnego, dokładnego sprzętu. Jesteśmy rodzinną firmą i działamy na rynku od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie, rzetelna wiedza w zakresie optyki – a także wielki szacunek i troska, z jaką pochodzimy do każdego Klienta – są gwarancją Twojego zdrowia i zadowolenia.

  Profesjonalni optycy w Poznaniu na Wildze

  Wszechstronne usługi optyczne wykonywane profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie za to właśnie doceniają nas klienci, których grono stale rośnie. 
  Dołącz do nich, jeśli:
  – cenisz sobie indywidualne podejście do klienta,
  – chcesz wykonać badania na sprzęcie najwyższej jakości,
  – poszukujesz okularów wykonanych z dbałością o każdy detal,
  – chcesz uprawiać sporty wodne i drużynowe bezpiecznie i bez ograniczeń mimo wady wzroku,
  – potrzebujesz profesjonalnej porady w kwestii doboru szkieł, soczewek lub oprawek,
  – jesteś zainteresowany nie tylko korekcją, ale i treningiem poprawiającym widzenie.

  Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie w Poznaniu na Wildzie, a także do umawiania wizyt w celu zbadania wzroku – skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Służymy poradą i wsparciem podczas doboru optymalnych rozwiązań wspierających dobre widzenie, oferując na miejscu ich szeroki, różnorodny wybór. Nasza uwaga jest skierowana na Twoje potrzeby – przekonaj się o tym sam.

  Nasi optycy – salon Oftal Koralewscy w Poznaniu

  Optycy okularowi zatrudnieni w salonie Oftal – Koralewscy w Poznaniu to osoby specjalizujące się w wytwarzaniu szkieł korekcyjnych i przeciwsłonecznych wykorzystywanych w pięknych i modnych oprawkach. Ich dodatkowe zadania to dobór soczewek dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta oraz naprawa uszkodzonych szkieł i oprawek – w tym  zakresie działają wyjątkowo szybko i sprawnie. Nasi optycy wykonują i dopasowują okulary na podstawie recept, a także na podstawie badań przeprowadzonych przez optometrystę w naszym gabinecie. Na podstawie uzyskanych wyników proponują Klientom odpowiedni sposób korekcji. Na każdym etapie realizacji zlecenia, są otwarci i uprzejmi, chętnie doradzają Klientom w doborze odpowiednich oprawek tak, aby pasowały do ich urody i charakteru.

  Kompleksowe usługi optyczne

  Optyk Oftal-Koralewscy dostarcza Klientom z Poznania i okolic kompleksowych usług optycznych, świadczonych przez grono wykwalifikowanych, doświadczonych optyków i optometrystów przy pomocy doskonałej klasy sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była utrzymana na najwyższym poziomie. Odpowiadamy na bieżące potrzeby Klientów i dbamy o stały rozwój, aktywnie śledząc nowe rozwiązania i produkty w dziedzinie optyki.

  Po wykonaniu badania wzroku nasz optyk chętnie zaproponuje dobór odpowiednich soczewek oraz pomoże w wyborze stylowych okularów z szerokiej gamy dostępnych w naszym salonie modeli. Oferujemy bogaty wybór modnych oprawek. Dostarczamy okulary korekcyjne, modele przeciwsłoneczne, dziecięce, gogle do pływania, narciarskie, ochronne i wiele więcej. Soczewki okularów mogą mieć dowolne uszlachetnienia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi, fotochromowymi i polaryzacyjnymi. Wszystko po to, abyś mógł brać udział we wszystkich aktywnościach, na jakie masz ochotę, zapominając o swojej wadzie wzroku. Optyk Oftal-Koralewscy z Poznania zaprasza do swojego salonu i zapoznania się z szeroką gamą produktów z dziedziny optyki.

  NIE ODKŁADAJ WIZYTY U OPTYKA

  Wizyta u optyka jest konieczna, kiedy wzrok ulega pogorszeniu. Nie tylko rozmazany obraz lub mrużenie oczu są objawami, które powinny nas zaniepokoić. Uczucie zmęczonych oczu, suchość i łzawienie oczu oraz nawracające bóle głowy powinny być czynnikami powodującymi wizytę u specjalisty. Optyk lub optometrysta zbada wzrok i pomoże dobrać soczewki, lub oprawki okularowe – co może zatrzymać pogarszający się wzrok. W Optyk Oftal-Karolewscy badania przeprowadzane są przez specjalistów na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu szybko i sprawnie diagnozowane są problemy ze wzrokiem.

  DOBÓR OKULARÓW – TYLKO U SPECJALISTY

  Wybór okularów powinien być poprzedzony specjalistycznym badaniem, na podstawie którego powstaną soczewki dopasowane do wady wzroku. W Optyk Oftal-Koralewscy z Poznania wiemy, że wybranie oprawek okularowych może być trudne – dlatego pomagamy wybrać okulary dopasowane nie tylko do wady wzorku, ale także kształtu twarzy, budowy oczu i preferencji właściciela oprawek okularowych. Okulary dopasowujemy do Klientów na podstawie rozmowy i wywiadu, aby dopasować ich kształt i kolor do oczekiwań. Dbamy, aby oprawki jednocześnie korygowały wzrok i stanowiły ozdobę twarzy. W Optyk Oftal-Koralewscy z Poznania każdy Klient otrzymuje gwarancję na wybrane oprawki, można je także na miejscu naprawić, jeśli ulegną poluzowaniu lub odkształceniu.

  CLOSE
  CLOSE