Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Oftal-Koralewscy – sklep okulistyczny w Poznaniu

  Aby zachować na długo dobrą jakość widzenia, należy dbać o swoje oczy, regularnie je badać i zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Jeżeli chcesz, aby Twój wzrok był pod najlepszą opieką, odwiedź salon optyczny Oftal-Koralewscy – zadbamy o to, abyś nie przeoczył niczego, co warte zobaczenia. I to bez względu na to, czy nosisz okulary, czy też nie!

  Optyk z tradycjami

  Nasza firma działa na rynku od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy rozległą wiedzę, cenne doświadczenie oraz wypracowaliśmy doskonałe standardy, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Nasz salon to przyjazne miejsce, gdzie możesz wykonać bezpłatne badanie wzroku, o ile zakupisz u nas okulary (do tego czasu wyniki zostaną w naszym gabinecie). U nas skorzystasz także z usług wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie czekają na Ciebie, służąc fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich szkieł. Optyk Oftal-Koralewscy z Poznania to również nowoczesny sklep z okularami: korekcyjnymi, przeciwsłonecznymi i dziecięcymi. Sprzedajemy także okulary ochronne korekcyjne  i okulary korekcyjne do pływania.

  Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami stylowych oprawek okularowych. Oferujemy szeroki wachlarz najmodniejszych modeli okularów: Marc O’Polo, Jisco, GIGI Barcelona, Polaroid.  U nas znajdziesz także znane światowe i europejskie marki: Brendel, Humphrey’s, TITANflex, Jos. Eschenbach, Solano, Vermari, Tom Tailor, Betty Barclay oraz wyroby polskich producentów: Liw Lewant, Indigo i Dek Optica. Cieszymy się długoletnią renomą oraz uznaniem licznego grona wiernych Klientów, których zadowolenie jest dla nas źródłem zawodowej satysfakcji i motywacją do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że spełni ona Twoje oczekiwania.

  CLOSE
  CLOSE