Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Zimowe nowości

  To pierwsza z galerii prezentująca nasze zimowe nabytki – w sumie w naszym Salonie możecie Państwo wybierać spośrób ponad setki nowych wzorów opraw. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

  FOSSIL to amerykańskie przedsiębiorstwo projektujace i produkujące odzież i akcesoria, głównie zegarki, oprawy okularowe i biżuterię, ale także portfele, torebki, paski, buty i odzież, z siedzibą w Richardson w Teksasie . Do jego portfolio należą takie marki jak Fossil, Relic, Abacus, Michele Watch, Skagen i Zodiac Watching. Właścicielami firmy są bracia Tom Kartsotis i Kosta Kartsotis, którzy posiadają 30% udziałów w przedsiębiorstwie. Nazwa firmy nawiązuje do przezwiska jakim bracia określali ojca („Skamielina”).

  Sercem i duszą marki Fossil są jej twórczy i kratywni ludzie, oraz unikalne produkty i wewnętrzna kultura. Stylistyka marki jest mocno osadzona w autentycznym, amerykańskim stylu vintage, z odrobiną poczucia humoru widocznego na wszystkich poziomach – od produktu, grafiki, po kolekcjonerskie puszki – opakowania.

  Michael Michalsky jest z kolei niemieckim projektantem mody. Obecnie marka Michalsky’ego jest uważana za jednego z najbardziej wpływowych niemieckich projektantów. Od 2008 roku kolekcja okularów Michalsky’ego produkowana i sprzedawana jest przez firmę Nigura Metzler.

  Kolejnymi nowościami, które mamy przyjemność zaprezentować są brytyjskie oprawy takich marek jak: Jaspar Conran, Red or Dead oraz Osiris. Oto niektóre z nich:

  CLOSE
  CLOSE