Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Wiosna, ach to ty…

  I znów witamy kolejną wioenną dostawę! Tym razem prezentujemy modele opraw marek Lacoste, Calvin Klein oraz Michael Kors. Dwie pierwsze jakiś czas temu mieliśmy już przyjemność przedstawiać na naszej stronie, natomiast oprawy Michael Kors mamy w swojej ofercie po raz pierwszy

  Michael Kors. Pożądanie, zachwyt, fascynacja i totalne zauroczenie – takie emocje może wzbudzać tylko coś wyjątkowego. Michael Kors to właśnie szczególna marka, sygnowana imieniem i nazwiskiem jej właściciela, która wśród wielu kobiet i mężczyzn powoduje uczucie absolutnego zachwytu. Michael Kors tworzy rzeczy naprawdę piękne, perfekcyjnie wykończone, wykonane tylko z najlepszych materiałów. Właśnie dzięki takim produktom, markę Michael Kors uznaje się za synonim luksusu. Michael Kors to nie tylko klasyczne, ale zarazem unikalne torby, ale również wysublimowane ubrania, począwszy od spodni, żakietów, a na sukniach wieczorowych skończywszy. Marka ta słynie również z luksusowych akcesoriów, takich jak zegarki, biżuteria oraz oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne.

                                                                                                    

  Poniższe zdjęcia przedstawiają natomiast niektóre z nowych modeli z kolekcji Lacoste oraz Calvin Klein, dostępne w naszym Salonie.

  CLOSE
  CLOSE