Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Voucher upominkowy – idealny prezent pod choinkę

  Grudzień to czas, kiedy nasze zakupowe szaleństwo sięga zenitu. W świątecznej gorączce uganiamy się po sklepach oraz przeglądamy Internet w poszukiwaniu wymarzonych upominków dla bliskich nam osób. Zdarzyć się jednak może, że w żaden sposób nie jesteśmy w stanie wybrać idealnego prezentu dla naszych rodzin lub przyjaciół. I wtedy z pomocą przyjść może nasz voucher upominkowy! Tak! Okulary, oprawki okularowe lub okulary przeciwsłoneczne też mogą być doskonałym podarunkiem.

  Okulary to idealny prezent pod choinkę!

  Realizując voucher, bardzo często  jako prezent wybieramy właśnie okulary. Coraz częściej sięgamy po oprawki znanych projektantów, dobrej jakości, solidne, wykonane z wysokiej klasy materiałów. Do oprawek możemy wybrać soczewki okularowe renomowanych producentów, na przykład z portfolio firmy Zeiss. Dobrym wyborem będzie także zakup samych oprawek.

  Ciekawym pomysłem będzie również zakup okularów przeciwsłonecznych, które w okresie zimowym często mają niższe, bardziej atrakcyjne ceny. Dlaczego nie kupić sobie od razu dwóch par?

  Czasem jednak w tej zimowej gonitwie często pamiętamy o wszystkim i wszystkich, tylko nie o… nas samych. A przecież gwiazdka to ten wyjątkowy czas w roku, kiedy każdy może zatroszczyć się również o siebie i sprawić sobie odrobinę przyjemności, a czasem zafundować odrobinę luksusu! Nie mamy teraz głowy do wyboru oprawek i sprawdzenia wzroku? Voucher będzie idealnym rozwiązaniem – można go zrealizować w późniejszym czasie.

  Spraw sobie odrobinę przyjemności nie tylko od święta. 🙂

   

  CLOSE
  CLOSE