Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Tous, Furla, Liu Jo – nowe marki w naszym Salonie

  Tous jest hiszpańską marką tworzącą biżuterię z charakterystycznym motywem misia, założoną w 1920 r. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy rozpoczynali działalność od warsztatu zegarmistrzowskiego w Manresie koło Barcelony. Z czasem przekształcił się w sklep z biżuterią. W 1965 roku syn założycieli, Salvador Tous poślubił Rosę Oriol i wspólnie doprowadzili Tous’a do dynamicznie rozwijającej się firmy. Poza tworzeniem biżuterii, marka zajmuje się również galanterią oraz dodatkami, a także akcesoriami perfumeryjnymi.

   

   

  Furla to włoska marka założona przez rodzinę Furlanetto tworząca niepowtarzalne, skórzane torby oraz akcesoria od ponad 80 lat. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii.

  Furla w wyjątkowy sposób łączy elementy klasyki z nowoczesnym i eksperymentalnym wzornictwem – gdyby spróbować opisać krótko styl marki, zdecydowanie najbardziej pasowałoby określenie „włoski lifestyle”. Pastelowe kolory oraz proste formy dominują w najnowszych kolekcjach. Wysoka jakość materiałów, nuta humoru, radosnego koloru oraz dbałość o niebanalne szczegóły to cechy charakterystyczne marki.

  Torby i akcesoria sygnowane logo Furla to synonim luksusu oraz niebanalnej elegancji. Furla to marka pożądana na całym świecie, która nieustannie podobija serca wszystkich kobiet.

  Marka Liu Jo została stworzona w 1995 roku we włoskim Capri przez Marco i Vanisa Marchi, którzy wciąż z sukcesami promują ją na całym świecie.

  Okulary z logo Liu Jo przeznaczone są dla kobiet, które szukają stylu modnego, harmonijnego i wyrafinowanego, i które nie boją się łączyć klasycznej czerni, bieli i szarości z żywymi kolorami. Romantyzm, kobiecość, zmysłowość, świeżość, brak konwenansów, wolność i elegancja, to główne cechy kolekcji Liu Jo.

  Oprawki Liu Jo w sposób doskonały zamieniają nawet najbardziej skromny ubiór w coś wyjątkowego.

  CLOSE
  CLOSE