Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Tom Tailor, Betty Barclay, Free Land Barcelona – przygotuj się na słoneczne dni

  Okulary przeciwsłoneczne Tom Tailor to przede wszystkim jakość. Wysokogatunkowe materiały, z których wykonane są oprawki (acetat oraz stal nierdzewna) sprawiają, że do każdej z nich można zamontować korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne. Oryginalnie zamontowane szkła wykonane są z wysokiej jakości materiału CR-39 i posiadają filtry UV-400 kategorii 3 i 2 w zależności od stopnia zabarwienia soczewek. Ciekawa kolorystyka sprawia z kolei, że okulary Tom Tailor od razu wpadają w oko!

  Betty Barclay to niemiecka marka, której kolekcje są tworzone, tak by trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marka Betty Barclay tworzona jest przez entuzjastyczny zespół projektantów, a jej produkty stanowią kombinację wyszukanej elegancji i nowoczesności, by sprostać międzynarodowym standardom.

  Do okularów przeciwsłonecznych Betty Barclay również możemy zamontować korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne z Państwa mocą. Mogą to być zarówno standardowe soczewki przeciwsłoneczne z filtrem UV-400, jak i soczewki barwione z antyrefleksem, a także soczewki z filtrem polaryzacyjnym. Oferujemy również szeroką paletę barwień: od kolorów standardowych, czyli szarego, brązowego i szaro-zielonego, przez odcienie granatu, zieleni, czerwieni, do barwień gradalnych i wielokolorowych. Polecamy również barwienia podnoszące kontrast – Skylet, firmy Zeiss.

  Mottem marki Free Land są słowa wolność i natura. Twórcy projektu artystycznego Free Land Barcelona od początku czuli swobodę tworzenia rzeczy, które odzwierciedlały ich przekonania oraz uczucia. Proces twórczy polega na rozglądaniu się wokół siebie. Inspiracją są drobne szczegóły, czasem prawie niezauważalne, które zapewnia natura wnosząc różnorodność, polichromię i bogactwo do projektów okularów. Odniesienia do Barcelony są równie ważne, ponieważ w tym wspaniałym nadmorskim mieście powstały pierwsze kroki w tworzeniu dzisiejszej Free Land Barcelona.

  Okulary tej marki to u nas nowość, ale naprawdę robią wrażenie.

   

  CLOSE
  CLOSE