Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Thema Family

  Region Cadore to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urzekających miejsc we Włoszech. Dolomity, Tre Cime (Trzy Szczyty) Lavaredo, Jezioro Misurina… Miasta pełne historii, legend, kultury i tradycji. Nieskażona przyroda ze wspaniałymi strumieniami, lasami i górami. Historia firmy Thema zaczyna się w Domegge di Cadore, gdzie – od samego początku – powstawały nowe modele okularów przeciwsłonecznych. Z pokolenia na pokolenie w siedzibie firmy powstają nowe wyobrażenia, projekty i wytwarzane są produkty będące wynikiem ciągłego dopracowywania detali, poszukiwania nowych pomysłów i trendów inspirowanych światem, który podlega nieustannej dynamicznej ewolucji i gdzie nie wybacza się błędów.

   

  Thema Family Factory posiada w swoim portfolio kilka marek, których oprawki mamy przyjemność prezentować w naszym Salonie.

   

  Założona w 1989 roku przez Massimo Manciniego, marka O-Six narodziła się jako odpowiedź na monotonię i twórczą pustkę projektowania późnych lat 80-tych. Marka z powodzeniem przetrwała branżowy okres nudnych wzorów, zyskując uznanie dzięki swojej wyjątkowości, doskonałemu kunsztowi i atrakcyjnemu stylowi. W ciągu następnych dziesięcioleci wiele marek zdecydowało się przenieść swoją produkcję do krajów wschodzących, pchanych obniżeniem kosztów produkcji, podczas gdy O-six pozostawał produktem ręcznie wytwarzanym pod ścisłą kontrolą we włoskiej Valle del Cadore. Od 2016 roku O-Six stała się kolejną marką w portfolio fabryk rodziny Thema, zasadniczo zachowując techniki, które definiują włoskie rękodzieło.

   

  Kolorowe, zabawne i modne! 99 JOHN ST. NYC to linia idealna dla młodych duchem i ciałem. Szeroki i kompletny asortyment zwraca uwagę na najnowsze trendy oraz na to, co jest obecnie modne i przyciągające wzrok, tak jak wzrok przyciągają młodzi ludzie.

   

  Thema Titanium to linia opraw tytanowych. Dbałość o detale oraz jakość to wytyczne, które doskonale skomponowane, dają użytkownikom okularów Thema największą wygodę i komfort użytkowania.

   

  CLOSE
  CLOSE