Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Stepper – najwygodniejsze z okularów

  Marka STEPPER zapewnia najbardziej wygodne, najlepiej dopasowane i niezawodne okulary.
  Pozwala stworzyć własną historię. TWORZY OPRAWKI, KTÓRE PASUJĄ IDEALNIE. OD 1970
  ROKU.

  Przede wszystkim STEPPER EYEWEAR tworzy oprawy spełniające indywidualne wymagania dotyczące dopasowania w celu optymalnej korekcji wzroku.

  Ojciec twórcy marki, Hansa Steppera otworzył zakład optyczny w Stuttgarcie w Niemczech w 1936 roku. Pracę w gabinecie ojca rozpoczął jako bardzo młody człowiek i wkrótce niemiecki producent oprawek Metzler zachęcił Hansa do kontynuowania swoich zainteresowań przy projektowaniu oprawek. Idąc za tą radą, Hans przeprowadził się do Finlandii, gdzie zaprojektował ramy dla Instrumentarium i dalej rozwijał swoje umiejętności i wiedzę.

  W tym czasie dla Hansa stało się jasne, że maksymalne dopasowanie oprawek wymagać będzie materiału, który dopasowuje się do konturów twarzy i zachowuje stabilny kształt. Rozpoczęto prace nad udoskonalaniem form i materiałów, a pierwsze ramy „SI” stały się dostępne na rynku w 1970 roku.

  Obecnie oprawy STEPPER pozostają wierne swojemu zaangażowaniu w dostarczanie opraw, które najlepiej spełniają potrzeby okulistyczne i wymagania stylistyczne użytkownika. Wybierając nową oprawkę, powinieneś wiedzieć, że głównym celem oprawki jest prawidłowe utrzymanie przepisanych soczewek przed oczami. Kiedy po raz pierwszy zakładasz okulary, soczewki powinny znajdować się w pozycji optymalnej do korekcji wzroku. Po założeniu okulary powinny pozostać na swoim miejscu.

  Nasi specjaliści rozumieją, że dobre dopasowanie oprawek ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego ułożenia zamontowanych soczewek przed oczami. Źle dopasowana oprawka pogarsza dobre widzenie. Musisz pamiętać, że komfort powinien trwać tak długo, jak nosisz okulary. Podczas konsultacji w sprawie oprawek ważne jest znalezienie kształtu oprawek pasującego do Twojej twarzy, kolorystyki pasującej do odcienia skóry oraz wzorów pasujących do Twojego stylu. Aby jednak znaleźć oprawki, które będziesz chciał nosić na co dzień, należy te parametry traktować jako drugorzędne w stosunku do wygody. Weź pod uwagę wpływ masy oprawki na wygodę i komfort noszenia okularów, szczególnie w przypadku inwestycji w lżejsze soczewki. W przypadku wymiany na soczewki o małej wadze, uzupełnij je lekką oprawką. Pozwoli to zmaksymalizować przewagę wagową soczewek. Skóra może być wrażliwa na każdy materiał, a długotrwały kontakt ze skórą, na przykład noszenie okularów, może prowadzić do reakcji i dyskomfortu. Jednak nie w przypadku oprawek STEPPER. TX5, TX3, tytan i stal nierdzewna stosowane w ramkach STEPPER mają właściwości hipoalergiczne w porównaniu z innymi popularnymi materiałami, które mogą zawierać w swoim składzie np. nikiel.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Produkt posiada oznaczenie CE oraz informacje w języku polskim

   

   

   
  CLOSE
  CLOSE