Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Sprawdź swój profil widzenia!

  Mój profil widzenia – wyjątkowy test wzroku firmy ZEISS

  Określ Twoje zwyczaje i poznaj zindywidualizowane rozwiązanie w zakresie soczewek

   

  „Mój profil widzenia firmy ZEISS” pokaże jakie wyzwania stawiane są przed Państwa oczami każdego dnia i jakie rozwiązania w zakresie soczewek firmy ZEISS pomogą im sprostać.

  Podane przez Państwa informacje dotyczące codziennych zwyczajów umożliwią stworzenie profilu widzenia, który umożliwi optykowi udzielenie porady w trakcie Państwa kolejnej wizyty. W połączeniu z wynikiem badania wzroku, umożliwi to zaproponowanie Państwu rozwiązania w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie dobranego do Państwa potrzeb i zwyczajów.

  Nasze oczy nie są przystosowane do świata cyfrowego

  Istnieje kilka powodów, dla których informacja o Państwa przyzwyczajeniach i potrzebach jest niezmiernie ważna dla optyka ZEISS.

  Rozwój nowych technologii i rosnąca popularność urządzeń cyfrowych w ostatnich latach znacząco zmieniła nasze zwyczaje i środowisko pracy. Każdego dnia spędzamy przeciętnie pięć godzin patrząc na ekrany smartfonów, tabletów i telewizorów. Spoglądamy na ekran smartfona aż 80 razy w ciągu dnia. Ta częstotliwość wzrasta.

  Zwiększone wymagania jakie stawiamy naszym oczom dotyczą także prowadzenia samochodu. Niekorzystna pogoda i słabe oświetlenie nadal stanowią wyzwanie, jednak podrażnienia spowodowane odblaskami i intensywne korzystanie z systemów nawigacyjnych pojazdów zmuszają nasze oczy do ciągłego przenoszenia skupienia z bliży do dali oraz na małe informacyjne ekrany. Jest to powodem intensywnej pracy oczu, co może – po przekroczeniu 30 lat życia – prowadzić do zmęczenia wzroku.

  Te nowinki technologiczne nie tylko rewolucjonizują nasze zwyczaje, ale również poddają nasze oczy zwiększonemu wysiłkowi – zarówno w pracy, jak i w domu.

  Określ swoje zwyczaje

  Firma ZEISS opracowała narzędzie analizy widzenia, które pozwoli określić Państwa zwyczaje. „Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa Państwa potrzeby w następujących dziedzinach życia:

  • Praca
  • Codzienne czynności
  • Korzystanie z urządzeń cyfrowych
  • Mobilność
  • Wypoczynek

  Rezultatem jest Państwa osobisty profil widzenia oraz polecane rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie dobrane do Państwa potrzeb i zwyczajów – bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

  Osobisty profil widzenia możecie nam Państwo przedstawić w postaci wydruku lub kodu QR. Przeprowadzimy wówczas test widzenia i wykonamy badanie wzroku. Dysponując profilem widzenia i wynikiem badania wzroku,  zaproponujemy rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie odpowiadające Państwa potrzebom.

  CLOSE
  CLOSE