Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Solano – oprawki z nakładkami CLIP ON

  Oprawki korekcyjne z nakładkami CLIP ON gwarantują z jednej strony bezpieczeństwo dla wzroku, z drugiej dodają stylowego looku podkreślającego wygląd.

  To właśnie dla wszystkich tych, którzy wymagają korekty wady wzroku oraz dla ich komfortu i wygody, sprawdzi się specjalistyczna linia Solano CLIP-ON – są to oprawy, które za pomocą jednego ruchu rąk swobodnie można zamienić w okulary przeciwsłoneczne. Mając jedną parę okularów można uzupełnić je o dodatkowe nakładki przeciwsłoneczne, w różnych kształtach i kolorach. Dostępne są modele z jedną nakładką, a także zestawy z dwoma lub czterema clipami. Kolekcja jest dedykowana dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie.

  Dbając o ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym nakładki Solano zostały wyposażone w soczewkę polaryzacyjną oraz filtr UV. Dodatkowo w wybranych modelach zastosowano efektowne soczewki barwione gradalnie, które rozjaśniają się ku dołowi nadając twarzy lekkości. Niektóre posiadają powłokę lustrzaną Flash Mirror, filtr blue blocker oraz specjalny filtr blokujący szkodliwe światło niebieskie.

   

  Oprawki okularowe są wyrobem medycznym zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z 9.05.2022)

  CLOSE
  CLOSE