Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Solano Clip-On – nowa dostawa oprawek z nakładkami przeciwsłonecznymi

  Solano Clip-On idealne rozwiązanie na słońce dla osób z wadą wzroku, które na co dzień noszą okulary korekcyjne.

  Okulary Solano Clip-On posiadają w zestawie dopasowane nakładki, których nałożenie zajmuje dosłownie chwilę. W oprawkach zamontowane są, niewidoczne, ukryte w rogach magnesy mocno, które mocno i stabilnie łączą nakładkę z ramką, chroniąc ją jednocześnie przed zarysowaniami. Kiedy tylko słońce wyjrzy zza chmur, okulary korekcyjne zamieniają się w bezpieczne okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

  Oprawy Solano Clip-On wykonane są z nowoczesnego materiału o nazwie ultem, co sprawie, że są niezwykle lekkie i idealnie dopasowują się do kształtu twarzy. Okulary są wyjątkowo elastyczne, a także bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania. Ponadto ultem to materiał, który jest hypoalergiczny.

  Każda nakładka w okularach Solano Clip-On posiada soczewki z filtrem UV-400 kategorii 3, co oznacza, że soczewka będzie przepuszczała od 8 do 18 % światła. To idealny stopień przyciemnienia szkieł podczas jazdy samochodem w słoneczne dni, najlepszy na górskie wycieczki oraz na plażę. Ponadto wszystkie soczewki posiadają filtr polaryzacyjny. Gdy promienie światła słonecznego odbijają się od płaskich powierzchni, takich jak woda, śnieg, mokra nawierzchnia drogi lub przednia szyba samochodu, często koncentrują się poziomo, polaryzując się i tworząc oślepiającą oczy poświatę. Zjawisko to znacznie zaburza postrzeganie kształtów, kolorów oraz pogarsza komfort widzenia. Zastosowane soczewki polaryzacyjne skutecznie blokują odblaski, dzięki czemu zwiększa się przejrzystość i kontrast obrazu, a kolory stają się wyraźniejsze

  Duży wybór kształtów, rozmiarów oraz kolorów opraw, a także soczewek, które często wyposażone są w powłoki lustrzane, sprawia że każdy znajdzie oprawki dla siebie. Kupując Solano Clip-On otrzymujemy oprawy korekcyjne i profesjonalne okulary przeciwsłoneczne w jednym. To niezastąpiony komfort, a przy okazji oszczędność.

   

   

  CLOSE
  CLOSE