Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Słońce świeci nad nami… Nowe okulary przeciwsłoneczne w naszym Salonie!

  Letnia pogoda w maju sprawia, że okulary przeciwsłoneczne należą do niezbędnych akcesoriów każdego, kto wychodzi na dwóch. Nasze okulary posiadają filtry UV-400 kategorii 3, polaryzację lub powłoki lustrzane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okulary sportowe, pilotki (aviatory), lenonki, modele o tradycyjnych kształtach, a także wzory bardziej kobiece.

  Tym razem mamy przyjemność zaprezentować okulary przeciwsłoneczne marek Montana, PolarView oraz Polar Glare.

  Montana to marka znajdująca się w portfolio firmy Sunoptic, jednego z liderów na światowym rynku optycznym. Produkty firmy Sunoptic charakteryzują się wysoką jakością i modnym wzornictwem, choć firma posiada w swojej ofercie również bardziej klasyczne produkty. Wszystkie okulary Montana są zgodne z EN14139:2010 i spełniają normy CE.

   

   

  Polar Glare i PolarView to marki okularów przeciwsłonecznych wyposażonych w utwardzone soczewki posiadające filtr polaryzacyjny TAC, przez co nie tylko zwiększają kontrast i komfort widzenia, ale są również bardziej odporne na zarysowania. Polar Glare i PolarView to nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykonania, czyli idealne okulary dla osób wymagających i ceniących wysokiej jakości produkty.

   

  CLOSE
  CLOSE