Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  PROMOCJA! Soczewki progresywne VEO X-Master – bez efektu „pływania” obrazu

  Szkła progresywne

   

  Szkła progresywne zostały wynalezione w latach sześćdziesiątych XX wieku i od tego czasu przeszły szereg ulepszeń. Wykonywane współcześnie okulary progresywne z tymi sprzed 60 lat łączy tylko to, że w jednaj parze okularów można widzieć zarówno daleko, na odległości pośrednie jak i blisko. Współczesne szkła progresywne są dostępne dla osób o bardzo różnych potrzebach korekcji. Oferują też coraz większą łatwość użytkowania oraz wygodę szerokich pól widzenia na każdą odległość. Aby to osiągnąć producenci ścigają się w tworzeniu algorytmów obliczeniowych, które projektują coraz lepsze soczewki.

  Droga do najbardziej zaawansowane soczewki progresywnej

   

  Laboratorium SZAJNA uczestniczy w wyścigu o coraz lepsze progresy. Poszukuje nowego podejścia, które pozwoli zaproponować polskim pacjentom najlepsze szkła progresywne w bardzo dobrej cenie. W ubiegłym roku wprowadziło na rynek szkła VEO Alinea, wykonywane z uwzględnieniem wielkości przyszłych okularów, co pozwoliło zwiększyć pola widzenia. Rozwiązanie to niezwykle przypadło do gustu polskim pacjentom.

  Szkła progresywne VEO X-Master – zmniejszy efekt pływania obrazu

   

  Oprócz szerokości pól widzenia, pacjenci zwracają uwagę na stabilność obrazu w obszarach peryferyjnych szkła. Zwłaszcza osoby, których moc do bliży jest znacznie większa niż do dali, mogą dostrzegać zniekształcenia, które potocznie nazywają „pływaniem obrazu”. Zespół badawczo-rozwojowy SZAJNA Laboratorium Optycznego opracował rozwiązanie, które zmniejszy tę niedogodność.

  VEO X-Master – hybrydowe szkła progresywne o uniwersalnym zastosowaniu

   

  Zespołowi SZAJNA udało się połączyć technologię znaną z soczewek VEO Alinea z nową, która pozwala zmniejszać efekt pływania. To hybrydowe rozwiązanie sprawia, że użytkownik szkieł VEO X-Master zyskuje:

  • najszersze pola widzenia na odległości pośrednie i blisko

  • stabilny obraz po bokach

  • łatwość adaptacji do nowych okularów.

   

  SOCZEWKI SZAJNA VEO X-MASTER NA WSZYSTKICH MATERIAŁACH ORAZ WE WSZYSTKICH WERSJACH (PRZEZROCZYSTE, FOTOCHROMOWE, PRZECIWSŁONECZNE) OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH!

  CLOSE
  CLOSE