Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Promocja – Powrót do nauki

  OD 1 WRZEŚNIA TRWA OFERTA PROMOCYJNA FIRMY SZAJNA: POWRÓT DO NAUKI.

  W okresie trwania promocji na soczewki jednoogniskowe PRIMA 1.50 LED Control udzielamy specjalnego rabatu w wysokości 30%.

   

  Led Control – kontroluj światło niebieskie

  Codziennie przynajmniej przez 6 godzin patrzysz w różne ekrany – telewizor, komputer, tablet czy smartfon. Im mniejsze urządzenie, tym bliżej oczu je przysuwasz. W tym czasie Twoje oczy wystawione są na promieniowanie UV oraz niebezpieczne dla wzroku światło niebieskie.

  Twój wzrok nie jest do niego przystosowany, ponieważ nie występuje ono w naturze w tak dużej dawce. W efekcie odczuwasz nieprzyjemne dolegliwości:

  • zmęczenie i pieczenie oczu
  • bóle głowy
  • bezsenność
  • brak koncentracji.

   

  Szkła LED Control zatrzymują niebezpieczne promieniowanie UV oraz szkodliwe zakresy światła niebieskiego. W efekcie do Twojego oka dociera tylko bezpieczne światło które pozwala Ci dobrze widzieć.

  Soczewki LED Control są uniwersalne. Możesz je nosić cały dzień, w każdej sytuacji: w domu, w pracy, w szkole, w samochodzie, w plenerze. Bez względu na to, czy korzystasz z urządzeń elektronicznych, czy starasz się odpocząć od technologii.

  Okulary to coś, co ma pomóc, a nie przeszkadzać. Szkła LED Control posiadają właściwości hydrofobowe oraz oleofobowe, dzięki którym będziesz mógł skupić się na pracy i codziennych obowiązkach, a nie ciągłym wycieraniu okularów z pary bądź odcisków palców. Zostały one również specjalnie utwardzone, więc możesz z nich korzystać w każdych warunkach bez obaw, że się porysują.

   

   

  CLOSE
  CLOSE