Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Nowe modele opraw

  Od dzisiaj naszym Salonie dostępne są najnowsze modele opraw takich marek jak Pepe Jeans, Bruno Banani oraz Kenzo.

  Marka PEPE JEANS zaczynała w 1973 roku pod mostem na londyńskim Portbello Market, a dziś ma ponad 300 sklepów na całym świecie i jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku odzieży dżinsowej na świecie. „Specjalnością zakładu” są dżinsy, jednak oferta marki jest niezwykle zróżnicowana i znajdziemy w niej zarówno odzież oraz buty, a także szereg dodatków, spośród których zdecydowanie wyróżniają się oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne. Pepe Jeans nie tylko odkrywa nowe modowe terytoria, ale ma także nosa do odkrywania nowych twarzy. Sienna Miller, Daria Werbowy, Anna Jagodzińska, ba, nawet sama Kate Moss pozowały dla Pepe Jeans na długo zanim zawładnęły światem mody.

  BRUNO BANANI to istniejąca od 1993 roku niemiecka marka, a oznaczone jej znakiem produkty charakteryzuje wysoka jakość, prostota i oryginalność. Kolekcje Bruno Banani są bardzo śmiałe, nowoczesne i przede wszystkim wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Produkty tej marki przeznaczone są dla osób posiadających swój indywidualny styl, dużo poczucia humoru i szczyptę autoironii.

  Historia marki KENZO rozpoczęła się w 1939 roku, kiedy to na świat przychodzi artysta i twórca marki – Kenzo Takada. Już od najmłodszych lat przejawiał talent projektując ubrania dla lalek. Gdy w 1958 r. dowiedział się, że Collage of Fashion otwiera swe drzwi dla mężczyzn, rzucił szkołę językową i rozpoczął projektowanie ubiorów. 6 lat później opuścił Kraj Kwitnącej Wiśni i wyjechał do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik – Jungle Jap. Od tego momentu, będące unikalną mieszanką różnych kultur ubiory, akcesoria oraz perfumy Kenzo zyskują ogromną popularność. Jego projekty są odważne a za razem bardzo nietypowe i stylowe, na przykład dzięki łączeniu rzeczy pozornie do siebie niepasujących.

  CLOSE
  CLOSE