Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Nowe markowe oprawy

  Miło nam, że możemy przedstawić Państwu nasza ofertę poszerzoną o kilkanaście opraw renomowanych marek, takich jak Tommy Hilfiger, Jasper Conran, Missoni oraz Red Or Dead.

  Każda z powyższych marek jest gwarancją najwyższej jakości, oryginalnego stylu, wygody oraz dbałości o szczczegóły.

  TOMMY HILFIGER jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie. Jego produkty łączą w sobie kreatywność z wszechstronnością Ameryki. Moda Hilfigera stanowi połączenie różnych stylów i sięga od klasycznej optyki college po nowoczesny look biznesowy. Typowe logo Tommy Hilfiger w kolorach czerwonym, białym i niebieskim już od dawna jest symbolem stylowej mody, dodatków oraz zapachów.

  TOMMY HILFIGER

  JASPER CONRAN zasługuje w Wielkiej Brytanii na miano instytucji. Oferuje przepiękne klasyczne stroje, jak również wyposażenie domu, biżuterię, perfumy, a także nieco tańszy asortyment do kupienia w domach towarowych Debenhams. Pod tym znakiem firmowym kryją się fantastyczne, eleganckie ubiory codzienne.

  JASPER CONRAN

  MISSONI to włoski dom mody z siedzibą w Varese. Najbardziej znany jest ze swoich wzorów dzianin, wykonanych z różnych tkanin w kolorowe wzory. Firma została założona przez Ottavio („Tai”) i Rositę Missoni w 1953 roku. Najczęściej stosowane przez Missoni wzory to pasy, figury geometryczne, a także abstrakcyjne floresy w kalejdoskopie barw. Producent znany jest również z liberalnego stosowania wielu różnych materiałów. Marka zawsze była bardzo popularna wśród gwiazd od jej pierwszego pojawienia się na arenie międzynarodowej mody i noszona jest między innymi przez Demi Moore, Cameron Diaz, Sharon Stone, Nicole Kidman, Jennifer Lopez i Julia Roberts, by wymienić tylko kilka.

  MISSONI

  RED OR DEAD jest brytyjską marką produkującą odziez i dodatki założoną w Londynie w 1982 roku przez Wayne Hemingwaya i jego żonę Gerardine. Do sztandarowych produktów firmy należą odzież, buty, stroje kąpielowe, okulary, torby oraz zegarki. Marka budzi do życia za pomocą śmiałych kolorów, nadruków i zaawansowanych detali. Kolekcja przeznaczone są zarówno dla osób ceniących sobie spokój w życiu, jak również dla tych z silnym poczuciem artystycznej indywidualności.

  RED OR DEAD

  CLOSE
  CLOSE