Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Nowe kolory fotochromowych soczewek TRANSITIONS

  Transitions Signature VII to najnowsza technologia soczewek fotochromowych do codziennego stosowania. Zapewniają doskonałe połączenie pełnej przejrzystości w pomieszczeniach, zaciemnienia i szybkiego ponownego rozjaśnienia. Soczewki Transitions Signature VII mają o wiele szybszy czas reakcji na światło odbite w porównaniu do soczewek poprzedniej generacji Transitions VI. W upalne dni szybciej reagują i stają się jeszcze ciemniejsze.
  Soczewki Transitions Signature VII są mniej zależne od temperatury niż soczewki poprzedniej generacji Transitions VI. Soczewki brązowe są o 11% mniej wrażliwe na zmianę temperatury od soczewek Transitions VI, natomiast soczewki szare są o 19% mniej wrażliwe na zmianę temperatury od soczewek Transitions VI.
  Soczewki Transitions Signature VII zapewniają więcej korzyści dla osób noszących je na zewnątrz. Szybko zaciemniają się w świetle odbitym, tj. w przypadku, gdy użytkownik odwróci się od słońca czy ma założony kapelusz. Jest to ważne, ponieważ nawet, kiedy użytkownik nie patrzy bezpośrednio na słońce, odbicie światła także może utrudniać widzenie.

   

   

  Szybkość

  Podstawową zaletą soczewek Transitions Signature VII jest szybkość procesu fotochromowego, zarówno pod względem zaciemniania, jak i rozjaśniania. W słońcu, pod wpływem promieniowania UV bardzo szybko ciemnieją, a po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu zaledwie kilku minut.
  Inteligentne szkła, które w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste, jak soczewki bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak soczewki przeciwsłoneczne.

  Stabilne zabarwienie

  Ważną zaletą soczewek Transitions Signature VII jest stabilne zabarwienie, jednolite na całej powierzchni, niezależnie od grubości soczewki. Szczególnie ważne jest to dla klientów, którzy używają soczewek o dużych mocach lub noszą soczewki o różnych mocach w parze.

  SOCZEWKI DOSTĘPNE W NASZYM SALONIE – ZAPRASZAMY.

  CLOSE
  CLOSE