Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  NAJNOWSZE od EyeQ, Forseti, Kubik

  Przedstawiamy Państwu nasze nowości prosto od KUBIKA, EyeQ I Forseti. Wśród nowości zarówno modele z tworzywa jak i z metalu. Zapraszamy do oglądania zdjęć i przymierzania w Naszym Salonie.

   

   

  Punktem wyjścia dla nowych modeli Kubik jest połączenie estetyki i funkcjonalności w projekty, które wyznaczają trendy do naśladowania.

  Tworzenie atrakcyjnych, lekkich i wygodnych linii, które zapewniają unikalną estetykę, to cechy które definiują markę Kubik. Jej filozofia potwierdzona jest w każdym wzorze, udowadniając, że „wzór” wykracza daleko poza „formę”.

  W najnowszych kolekcjach opraw forseti i forseti PRESTIGE nie brak kolorów i nowych wzorów. Jesteśmy przekonani, że klienci poszukujący nowości i kolorów znajdą w naszej ofercie oprawy, które staną się choć na chwilę ozdobą salonu optycznego, zanim trafią w ręce ostatecznego użytkownika.

  Letnia kolekcja opraw eyeQ została przygotowana z myślą o klientach, którzy szukają opraw w konkurencyjnych cenach i bardzo dobrej jakości wykonania – przy utrzymaniu prostszego, mniej barwnego, klasycznego wzornictwa.

  CLOSE
  CLOSE