Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Mormaii powraca do Naszego Salonu

  Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że do Naszego Salonu powróciły oprawy kultowej marki MORMAII! Zapraszamy do oglądania i przymierzania w Naszym Salonie. Dostępne modele z kolekcji damskiej jak i męskiej.

   

   

  Mormaii Atuty okularów brazylijskiej marki Mormaii to wysoka jakość, zastosowanie zaawansowanych technologii i oryginalny, wyzywający design.

  Marka Mormaii narodziła się w Brazylii, w pewien zimowy poranek 1974 roku, gdy jej twórca – lekarz Marco Aurelio Rajmundo, zwany doktorem Morongo – surfując w oceanie, zastanawiał się, jak długo jeszcze lodowato zimna woda będzie skutecznie uprzykrzać mu ulubiony sport. Wkrótce postanowił otworzyć małą fabrykę, gdzie z wytrzymałych materiałów szył kombinezony dla surferów. Z czasem fabryka powiększyła się, a jej oferta rozszerzyła o inne produkty – zawsze charakteryzujące się precyzją wykonania, doskonałymi materiałami i oryginalnym designem. Prawie 30 lat później dr Morongo wciąż z zapałem uprawia surfing, osobiście testuje wszystkie produkty marki i uczy innych jak sprawnie zarządzać biznesem, a przy tym nie tracić ducha prawdziwego surfera.

  Fabryka okularów marki Mormaii, położona w Garopaba, Santa Catarina w Brazylii, to jeden z najważniejszych producentów okularów słonecznych na świecie, który zawdzięcza swój sukces profesjonalnemu zespołowi wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Okulary marki Mormaii są obecnie dostępne w ponad 70 krajach.

  Wszystkie modele są najpierw ręcznie malowane, a następnie lakierowane, dzięki czemu każda para wyróżnia się oryginalnością i precyzją wykonania.

   

  CLOSE
  CLOSE