Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Mocoa, MOOS, Louis Delacroix – nowe marki w naszym Salonie

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją opraw Mocoa, MOOS oraz Louis Delacroix. Markę Mocoa już od jakiegoś czasu posiadamy w ofercie, natomiast dwie pozostałe to zupełne nowości.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją opraw okularowych MOOS – kolekcją zachwycającą jakością wykonania, użytymi drogimi w produkcji materiałami i detalami. Kolekcja zawiera oprawy damskie i męskie zarówno w płycie, metalu jak i tytanie. Dodatkowo, jeśli konstrukcja oprawy na to pozwalała – oprawy z kolekcji MOOS zostały wyposażone w dedykowane, wymienne flexy niewielkich rozmiarów, które z jednej strony pozwalają w przypadku uszkodzenia na prostą i szybką naprawę w zakładzie optycznym, z drugiej zaś, z uwagi na rozmiar, ładnie wkomponowują się w oprawę i są mało widoczne.

  Louis Delacroix to marka łącząca ciekawą stylistykę z dobrej jakości produktem. W kolekcji znajdziesz szeroki wybór klasycznych opraw, ale nie zabraknie też i takich z nutą szaleństwa. Marka cechuje się różnorodnością kształtów oraz materiałów, z których wykonane są oprawy od płyty po metal czy TR90, tak aby trafiła do dużego grona odbiorców. Stonowaną kolorystykę przełamaliśmy ciekawymi deseniami i detalami, dzięki czemu oprawy Louis Delacroix są wyjątkowe.

  CLOSE
  CLOSE