Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Materiały do pielęgnacji okularów

  W naszym Salonie znajdziecie Państwo również płyny i ściereczki do czyszczenia soczewek okularowych.

  Wyraźne widzenie w ciągu chwili. Środki czyszczące ZEISS do okularów, delikatnie usuwają zabrudzenia, kurz i tłuszcz z soczewek oraz zapobiegają uciążliwemu brudzeniu się ich ponownie. Dzięki temu Państwa soczewki okularowe zostaną czyste przez dłuższy czas, a powłoki na soczewkach będą chronione, co daje pewność komfortowego widzenia i długiego użytkowania okularów.

   

  Nowoczesne powłoki antyrefleksyjne na soczewkach, z warstwami oleofobowymi i antystatycznymi, ułatwiają pielęgnację i utrzymanie soczewek w czystości, jednak żaden użytkownik okularów nie uniknie ich czyszczenia.  Środki do czyszczenia okularów firmy ZEISS są wygodne w użyciu i delikatne dla soczewek. Nawilżone chusteczki ZEISS to doskonały produkt do szybkiego czyszczenia szkieł, natomiast płyn w zestawie ze ściereczką z mikrofibry, pozwala na bardziej wydajne czyszczenie okularów bez pozostawiania śladów.

  Korzystanie z rękawa, krawata lub chusteczki jest wygodne, jednak nie są one przystosowane do czyszczenia okularów i mimo pozornego czyszczenia, w dłuższej perspektywie mogą uszkadzać soczewki. Chusteczki czyszczące firmy ZEISS są delikatne dla Państwa soczewek, gwarantują czyste okulary bez smug, a korzystanie z nich nie wymaga więcej czasu niż użycie kawałka bluzki. Charakteryzują się wyjątkowo delikatną strukturą i są nawilżone specjalną mieszanką płynów czyszczących, co gwarantuje, że soczewki nie są narażone na żadne agresywne substancje, które znajdują się w wielu innych środkach czyszczących do okularów.

  CLOSE
  CLOSE