Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Marc O’Polo – marka ekskluzywna – eleganckie okulary, ponadczasowy design, naturalne materiały

  Marc O’Polo Eyewear to marka premium z portfolio niemieckiej firmy Eschenbach. Współpraca obu firm zaowocowała w sierpniu 2009 roku pierwszą wspólną kolekcją wysokiej jakości okularów przygotowanych z najlepszych materiałów. Modne i ponadczasowe oprawy Marc O’Polo podkreślają naturalny, niewymuszony styl użytkownika, a przeznaczone są dla osób ceniących dobry gust i żyjących w miejskim otoczeniu.

  Od wczesnych lat 70. XX wieku charakterystyczną cechą marki Marc O’Polo, posiadającej szwedzkie korzenie, było zamiłowanie do naturalnych i ekologicznych materiałów. To w połączeniu z elegancją i funkcjonalnością idealnie pasuje do minimalistycznego designu zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Dzięki współpracy z Eschenbach Optik marka ugruntowała swoją pozycję w światowej czołówce w branży optycznej.

  Okulary Marc O’Polo są przeznaczona dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość produktów i ponadczasową elegancję. W prezentowanych kolekcjach klasyczne kształty retro połączono z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.
   

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Produkt posiada oznaczenie CE oraz informacje w języku polskim

   
   
  CLOSE
  CLOSE