Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Louis Delacroix oraz Mocoa – nowe kolekcje

  Od samego początku celem firmy Idea Optica było stworzenie nietuzinkowej kolekcji opraw. Narodził się pomysł założenia firmy, w której dzięki współpracy, zaangażowaniu i kreatywności powstaną oprawy dla każdego.

  Oprawki Louis Delacroix oraz Mocoa powstały dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom technicznym, takim jak: płyty o cienkich profilach o wysokiej wytrzymałości, zaawansowane technologicznie łączenia ze sobą różnych materiałów, jak stal nierdzewna z acetatem celulozy (płytą), czy z TR90 oraz samodzielnie projektowane oprawy z nadrukami HD na elementach z tworzywa i metalu.

  Różnorodność materiałów, z których wykonane są oprawy sprawia, że oprawki Louis Delacroix oraz Mocoa dostępne są w bardzo szerokim asortymencie, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

  Stal nierdzewna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jest odporna na korozję, oprawami z niej wykonanymi można cieszyć się przez długie lata. Metalowe oprawy znowu są hitem modowym, w tym klasyczna elegancja, czy bardziej nowoczesna wersja z kolorowymi nadrukami.
  Acetat celulozy (płyta) jest materiałem hipoalergicznym, charakteryzującym się wysokim połyskiem. Do tworzenia opraw wykorzystywane są płyty o różnej gęstości, co pozwala na oferowanie zarówno delikatnych, cienkich, a równocześnie wytrzymałych opraw. Dzięki szerokiemu spectrum kolorystycznemu co sezon tworzone są gustowne oprawy, zgodne z aktualnymi trendami.
  TR90 to materiał cechujący się lekkością, co jest jego przodującą cechą, ale również wykonane z niego oprawy są wytrzymałe i elastyczne. Ten materiał również wykorzystywany jest w wielu wersjach kolorystycznych.
  Tytan jako materiał sprawia, że oprawy są bardzo wytrzymałe, odporne na korozję, lekkie i co najważniejsze hipoalergiczne. Wysokiej jakości materiał ubierany jest w eleganckie i stylowe oprawy, z myślą o wymagających odbiorcach.

   

   

  CLOSE
  CLOSE