Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  LETNIE NOWOŚCI

  Lato w pełni, a my nie próżnujemy i przedstawiamy Państwu kolejną dostawę markowych opraw.

  Oprócz projektantów, których już mieliśmy przyjemność prezentować (Tommy Hilfiger, Gok Wan, Red or Dead, Missoni, Jasper Conran), nową marką w naszym Salonie jest KAREN MILLEN .

  Karen Millen to brytyjska marka modowa, która odniosła ogromny sukces. Bogata i różnorodna oferta firmy zapewniła kobietom dostęp do luksusowych ubrań i akcesoriów oferowanych w przystępnej cenie oraz niewymuszonego stylu glamour, czym zyskała sobie uznanie na całym świecie.

  Firma powstała w 1981 roku jako niezależna marka i wypracowała sobie unikalną pozycję na rynku oferującym markowe i modne ubrania. Obecnie stała się najbardziej rozpoznawalną globalnie marką rozprowadzającą luksusowe produkty w przystępnej cenie.W każdej kolekcji znajdują się niezbędne elementy nowoczesnej garderoby, które stanowią ulubioną bazę codziennych strojów.

  Karen Millen jako pierwsza brytyjską marka odzieżowa zasłynęła na międzynarodowym gruncie. Obecnie posiada ona swoje firmowe sklepy w największych miastach na świecie, między innymi w Londynie, Madrycie, Nowym Jorku, Moskwie, Berlinie, Sydney, Los Angeles, Hong Kongu oraz Paryżu. W 2011 roku świętowała ona 30 lecie swojej działalności.

  CLOSE
  CLOSE