Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Kolejne Nowości

  Nowy tydzień rozpoczynamy od poszerzenia naszej oferty o kilkadziesiąt najnowszych modeli opraw firmy Liw Lewant. W naszej ofercie znalazły się modele zarówno damskie, jak i męskie. Wszystkie oprawy firmy Liw Lewant pokryte są antyalergicznymi powłokami: ceramicznymi lub tytanowymi.

  Firma Liw Lewant to największy producent wysokiej klasy opraw okularowych w Polsce i jedyny na świecie producent metalowych opraw okularowych z hipoalergicznymi nanopowłokami tytanowymi. Firma została założona w 1982 roku, jako rodzinna manufaktura by następnie przekształcić się w dzisiejszą (ultra)nowoczesną fabrykę. Wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość produktów i świadczonych usług, a zespół specjalistów i projektantów dysponuje zaawansowanym oprogramowaniem projektowym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.

  Liw Lewant tworzy produkty wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Komponenty produkowane w krajach europejskich, spełniają ściśle wymagania norm UE. Całość produkcji wykonywana jest w Polsce.

  Firma Liw Lewant przez lata obecności na rynku opraw okularowych stworzyła szerokie portfolio klientów. Wśród odbiorców naszych produktów są firmy ze Stanów Zjednoczonych, Rosji i Australii. Wszędzie tam, gdzie doceniane jest poczucie gustu, oprawy Liw lewant znajdują szerokie grono nabywców. Oprawy Liw Lewant to marka znana ze swojej jakości, prezentowana wielokrotnie na międzynarodowych targach optycznych.

  CLOSE
  CLOSE