Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  JOS.Eschenbach, Brendel, Humphrey’s – niemiecka jakość

  Po raz kolejny mamy przyjemność prezentować oprawki niemieckiej firmy Eschenbach, czyli produktów słynących z wysokiej jakości wykonania, oryginalnego designu oraz ciekawej kolorystyki. Tym razem znajdziecie Państwo u nas nowości w trzech liniach producenta:

  JOS.Eschenbach to ekskluzywna linia odzwierciedlająca tradycję i przeszłość marki Eschenbach. Nazwana została na cześć jej założyciela Josefa Eschenbacha, a jej tradycja sięga 1913 roku, kiedy to zaczęły powstawiać te wyrafinowane techniczne oprawy. JOS.Eschenbach łączy tradycję z nowoczesnością. Oprawki wykonane są z najwyższej jakości metali, w tym tytanu.

  Brendel to ekskluzywna marka przeznaczona dla kobiet charakteryzując się wysoką estetyką wykonania oraz komfortem użytkowania. Oprawy Brendel podkreślają osobowość użytkownika, a mimo tego że każdy z nas jest inny, dopasowują się do różnych temperamentów. Dzięki temu każda z Pań może znaleźć swój kształt, kolor i indywidualny wyraz w różnorodności opraw Brendel!

   

   

  Humphrey’s to marka dla aktywnych i młodych duchem ludzi, którzy chcą wyróżniać się z tłumu, podkreślając swoją osobowość. Oprawki Humphrey’s wyróżniają się kolorami i zindywidualizowanym designem. Oprawki skierowane są do kobiet i mężczyzn, którzy lubią połączenie klasyki z nowoczesnością i są otwarci na nowe rozwiązania w modzie i codziennym życiu. Humphrey’s zaraża pozytywną energią i chęcią działania, a atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością gwarantowaną przez firmę Eschenbach. 

   

   

  CLOSE
  CLOSE