Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Jeszcze więcej markowych opraw!

  Wraz z dzisiejszą dostawą, w naszym Salonie jest dostępnych kilkanaście nowych modeli opraw korekcyjnych brytyjskiej firmy Specsavers. Poszerzyliśmy również ofertę okularów przeciwsłonecznych firm Pilgrim i Eschenbach. Serdecznie zapraszamy.

  SPECSAVERS jest największą firmą optyczną na rynku brytyjskim. Została założona w 1984 roku przez małżeństwo Douga i Mary Perkins na wyspie wyspie Guernsey w kanale La Manche. Sklepy Specsavers mieszczą się głównie w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także w Holandii, Skandynawii, Hiszpanii, Australii i Nowej Zelandii.

  Korzenie marki PILGRIM sięgają lat 80-tych, kiedy to dwaj Duńczycy – Thomas Adamsem i Annemette Markvad – podróżując po świecie rozpoczęli sprzedaż własnoręcznie produkowanej biżuterii. Siedziba ich firmy mieściła się początkowo w Skanderborg, a wraz z jej rozwojem i powstaniem w 1983 r. marki PILGRIM, zmieniała kilkukrotnie miejsce, by w 2003 powrócić do rodzimego miasta. Obecnie firma liczy już ponad 300 pracowników, a biżuteria, oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne tej marki dostępne są w ponad 4000 punktów sprzedaży oraz 50 sklepach firmowych na całym świecie. Projektanci PILGRIM co sezon tworzą nowe, zachwycające kolekcje, zaskakując oryginalnością i różnorodnością form.

  ESCHENBACH to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek i najbardziej cenionych firm optycznych na świecie. Firmę Eschenbach założył i nazwał własnym imieniem – Josef Eschenbach 15 listopada 1913. Firma jest liderem na rynku okularów i produktów optycznych w Niemczech oraz światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji pomocy optycznych. Zajmuje się sprzedażą opraw okularowych, okularów przeciwsłonecznych, lup, szkieł powiększających i optyki myśliwskiej. Eschenbach jest producentem okularów takich marek jak: TITANflex, Humphrey’s, Brendel, Bogner, Marc O’Polo i Oceanblue.

  CLOSE
  CLOSE