Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Here comes the sun

  Oto niektóre z nowych modeli okularów przeciwsłonecznych dostępnych w naszym Salonie.

  Okulary OXYDO skierowane są dla osób o wyrafinowanym smaku, lubiących się wyróżniać w tłumie. Jest to marka zdecydowanie modna, charakteryzująca się eleganckimi detalami w połączeniu z ciekawą kolorystyką. Innowacyjna stylistyka i energia okularów OXYDO powoduje że doskonale wkomponowują się we współczesny świat.

  MAX&Co. to marka znanej włoskiej grupy Max Mara Fashion Group. Po otwarciu pierwszego butiku we Włoszech w 1986 roku, marka zaczęła szybko zdobywać międzynarodową sławę i uznanie. Obecnie jest drugą co do wielkości siecią grupy Max Mara Fashion, z 422 salonami w największych miastach 38 krajów świata.

  Pierre Cardin to żywa legenda światowej mody haute couture. To jeden z najsłynniejszych uczniów Christiana Diora. Jego awangardowy styl, zabawa krojem i kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie. Znakiem „Pierre Cardin” oznaczana jest cała gama produktów, gdyż wielkim marzeniem projektanta było podarowanie światu przedmiotów charakteryzujących się wysokiej klasy designem.

  Marka Pierre Cardin od lat jest konsekwentnie przeznaczana dla osób ceniących sobie elegancję najwyższej próby. Zaspokaja gusta najbardziej wymagających nie tylko designem, ale i jakością wykonania. Specjalnością firmy jest odzież oraz inne dodatki, w tym okulary przeciwsłoneczne i oprawy okularowe.

  CLOSE
  CLOSE