Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Gogle narciarskie BORN ON BOARD

  W naszej ofercie pojawiły się gogle narciarskie firmy BORN ON BOARD !!!

  BOB – BORN ON BOARD

  Firma, która powstała z miłości do sportów deskowych i odlotowych okularów.

  Założycielami firmy są osoby, które od wczesnych lat doświadczały emocji, szaleństwa oraz zdrowej rywalizacji w sportach związanych z deskami. Deski pochłaniały ich o każdej porze roku, stąd pomysł by pójść własną drogą i stawić czoła śniegom, deszczom i słońcu.

  BORN ON BOARD jest producentem optyki sportowej – okularów i gogli. Firma długo szukała na rynku ciekawych rozwiązań, które zaspokoiłyby apetyt i fantazję założycieli. Oprócz bardzo dobrej jakości i funkcjonalności, wciąż wypatrywano nowych ciekawych kształtów, kolorów i odlotowego designu, również dla dzieci. To czego nie można znaleźć na sklepowej półce – próbowano wyobrazić sobie na stokach Białki, Chamonix oraz surferskim Nazare. Nieposkromione pomysły mnożyły się w głowach projektantów, aż w końcu zaczęto realizować marzenia, które stopniowo przybierały realne kształty 😉

  Firma BORN ON BOARD stawia na pozytywną komunikację i nie jest skoncentrowana stricte biznesowo. Ma być krokiem ku lepszej energii międzyludzkiej, dlatego postanowiono zawierzyć Klientom i wprowadzić do oferty ubezpieczenie ONE FAMILY, które jest nierozłączną częścią marki BOB.

  Ubezpieczenie jest tak skonstruowane by Klient, zakupując produkt nie martwił się o to, że jego nowo nabyty „Gadżet” zniszczy się, zgubi lub zostanie skradziony! 🙂

  Ubezpieczenie ONE FAMILY polega na tym, że należy zarejestrować produkt miesiąc od daty zakupu na stronie www, a kiedy coś się z nim stanie, zgłosić to i otrzymać nowy, taki sam model – za darmo (jedyna opłata to koszt przesyłki). To działa!

  Produkty BORN ON BOARD są zaprojektowane i wykonane głównie z myślą o bezpieczeństwie, najwyższych lotów designie i najlepszych materiałach dostępnych na rynku.

  Firma nie jest ukierunkowana na sprzedaż masową, nowe modele, jeśli już powstają – posiadają najlepsze parametry, każda sztuka jest osobno sprawdzana, każda szybka testowana.

   

  CLOSE
  CLOSE