Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Eyres – okulary sportowe i ochronne z korekcją

  Oferujemy najnowocześniejsze sportowe oraz ochronne okulary korekcyjne, powstałe dzięki połączeniu technologii producenta soczewek okularowych, firmy Shamir oraz specjalistycznych opraw okularowych Eyres. Okulary sportowe i ochronne, które oferujemy, zostały opracowane w oparciu o wiodące technologie w wielu dziedzinach, od pomiarów i metod produkcji, przez zaawansowane konstrukcje soczewek wykonane ze specjalnych spełniających wszelkie normy materiałów, innowacyjne powłoki antyrefleksyjne, aż do bardzo wytrzymałych ochronnych opraw okularowych.

   

   

  Montujemy panoramiczne soczewki korekcyjne do opraw nawet o bardzo niecodziennych kształtach – posiadamy w naszym Salonie wzornik z okularami ochronnymi oraz z oprawami sportowymi, do których możemy zamontować soczewki korekcyjne.

  W oprawach możemy zamontować soczewki bezbarwne (wykonane z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu), soczewki fotochromowe lub soczewki barwione na stałe, również z powłokami lustrzanymi.

  Zaawansowane oprawy i materiały firmy Eyres pozwalają na stworzenie okularów ochronnych klasy premium, które nie zawiodą Cię wtedy, gdy najbardziej potrzebujesz ochrony.

  Firma Eyres oferuje szeroką gamę materiałów, dopasowanych do różnych stylów życia i charakteru pracy użytkowników. Wszystkie opracowano z myślą o komforcie, niezawodności, precyzji widzenia i bezpieczeństwie.

   

   

  CLOSE
  CLOSE