Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  BeYu – Nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych

  Ty decydujesz. Jesteś trendem. Swoim własnym.

  BeYu polega na rozwijaniu siebie, a nie bezmyślnym kopiowaniu tego, co rzekomo modne gdzieś na świecie. Tylko Ty możesz być wyjątkowy.

  W czasach, gdy posiadanie odwagi, by być sobą, nie jest łatwą sprawą, BeYu chce wypowiadać dawno zapomniane słowa „Bądź wierny sobie”, które są integralną częścią twojego życia. BeYu to produkty, które inspirują do eksperymentowania z każdym aspektem siebie oraz do samoakceptacji.

  Kolory, trendy i cechy BeYu znajdują odzwierciedlenie również w kolekcjach okularów opracowanych we współpracy z włoskim zespołem projektowym. Łącząc najnowsze trendy w kształtach i kolorach, BeYu Eyewear udaje się tworzyć kolekcje zgodnie z hasłem #BEYOURSELF, które podkreślają osobowość i niepowtarzalność każdego użytkownika okularów. Bardziej niż jakakolwiek inna marka, BeYu koncentruje się na liniach modowych, które integrują najnowsze style życia i filozofie życiowe. BeYu ma niezwykłe wyczucie dla obecnych i przyszłych stylów.

  BeYu Eyewear oferuje okulary korekcyjne dla dzieci, nastolatków i dorosłych, dzięki czemu tworzy wyjątkową rodzinną koncepcję. Zamiast ramek dla dzieci nastolatki mogą nosić fajne, modne ramki, które są również dostępne dla dorosłych. Oczywiście ramy są dostosowane do każdej grupy wiekowej i cechują się takim samym ekstremalnym komfortem noszenia, jakiego klienci oczekują od BeYu Eyewear.

  Ale BeYu Eyewear to coś więcej niż tylko silna marka. To nie tylko projektant ramek, ale także twórca pełnego wyglądu. Wraz z kosmetykami BeYu projektuje odważne kombinacje kolorów, które są również do noszenia. BeYu łączy okulary z kosmetykami i dokładnie wie, jak te dwa pola współpracują ze sobą. To marka znana z wyjątkowego dbałości o szczegóły.

  BeYu – #BEYOURSELF

     

  CLOSE
  CLOSE