BETTY BARCLAY i TOM TAILOR – nowe kolekcje okularów przeciwsłonecznych

Z przyjemnością ogłaszamy, że nowe kolekcje okularów przeciwsłonecznych są już w naszym Salonie i sprzedaży internetowej.

Betty Barclay to niemiecka marka, której kolekcje są kreowane, by trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Marka Betty Barclay tworzona jest przez entuzjastyczny zespół projektantów, a jej produkty stanowią kombinację wyszukanej elegancji i nowoczesności, by sprostać międzynarodowym standardom.

 

Tom Tailor to niemiecka marka odzieżowa powstała w 1962 roku w Hamburgu. Kolekcje marki Tom Tailor cieszą się bardzo dużą popularnością. Wynika ona nie tylko ze świetnej jakości tego brandu, ale też z faktu, że są to zawsze świeże, zgodne z aktualnymi trendami propozycje.

 

Okulary przeciwsłoneczne obu marek wykonane są z wysokiej jakości materiałów (acetat, stal nierdzewna) przez co możemy do nich zamontować korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne z Państwa mocą. Mogą to być zarówno standardowe soczewki przeciwsłoneczne z filtrem UV-400, jak i soczewki barwione z antyrefleksem, a także soczewki z filtrem polaryzacyjnym. Oferujemy również szeroką paletę barwień: od kolorów standardowych, czyli szarego, brązowego i szaro-zielonego, przez odcienie granatu, zieleni, czerwieni, do barwień gradalnych i wielokolorowych.

 

 

CLOSE
CLOSE