Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  Betty Barclay – nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych

  Z przyjemnością ogłaszamy, że nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych jest już w naszym Salonie i sprzedaży internetowej.

  Betty Barclay to niemiecka marka, której kolekcje są tworzone, tak by trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marka Betty Barclay tworzona jest przez entuzjastyczny zespół projektantów, a jej produkty stanowią kombinację wyszukanej elegancji i nowoczesności, by sprostać międzynarodowym standardom.

  Okulary przeciwsłoneczne Betty Barclay wykonane są z wysokiej jakości materiałów (acetat, stal nierdzewna) przez co możemy do nich zamontować korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne z Państwa mocą. Mogą to być zarówno standardowe soczewki przeciwsłoneczne z filtrem UV-400, jak i soczewki barwione z antyrefleksem, a także soczewki z filtrem polaryzacyjnym. Oferujemy również szeroką paletę barwień: od kolorów standardowych, czyli szarego, brązowego i szaro-zielonego, przez odcienie granatu, zieleni, czerwieni, do barwień gradalnych i wielokolorowych. Polecamy również barwienia podnoszące kontrast – Skylet, firmy Zeiss.

  CLOSE
  CLOSE