Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
Slide
Oftal - Koralewscy
Twój
Optyk w Poznaniu
previous arrow
next arrow

  BELLINGER piękne oprawki prosto z Danii

  BELLINGER to innowacyjne okulary powstałe z radości i pasji, dzięki czemu zawsze będą wyjątkowe, tak jak ich właściciele.

  Celem Bellingera jest wypowiedzenie się i pozostawienie trwałego wrażenia. Bellinger zawsze będzie miał ten dodatkowy smak, który czyni markę interesującą. Mogą to być kształty, detale, unikalne kombinacje kolorów lub wycięcia na oprawkach – wszystko to wyróżnia Bellingera. Bellinger konsekwentnie stawia na innowacyjność.

  Bellinger tworzy i projektuje innowacyjne okulary z domieszką czegoś nowego i wyjątkowego – stara się dotrzeć tam, gdzie nikt wcześniej nie był. Niezależnie od tego, czy chodzi o kształty, kolory, materiał, wycięcia, czy wyjątkowy detal. Nie idzie na łatwiznę. Klienci Bellingera lubią być kolorowi i żywiołowi. Nie chcą znikać w tle – chcą się wyróżniać. Mają świetny osobisty styl – swój własny.

  Bellinger kładzie nacisk na projektowanie okularów – to bardzo osobista sprawa. Firma jest dumna z tego, że projektuje każdą oprawkę tak, aby dopełniała twarz każdej osoby. Kiedy Bellinger projektuje, pojawia się uczucie czystej energii, radości, ekscytacji i pasji. Jego celem jest, by każdy poczuł właśnie to samo, wyglądając jak najlepiej w oprawce Bellinger.

   

  CLOSE
  CLOSE