Optyk

Już dziś zadbaj o swój wzrok!

Poszukujesz dobrego optyka w Poznaniu? Chcesz, aby Twój wzrok został przebadany kompleksowo i rzetelnie? Zależy Ci na konkurencyjnej cenie usługi? Zapraszamy do salonu optycznego O.C. Oftal-Koralewscy. Wszechstronne usługi optyczne wykonywane profesjonalnie, szybko i tanio – za to właśnie cenią nas nasi klienci, których grono stale rośnie. Dołącz do nich i Ty!

Sprawdzeni profesjonaliści

Firma O.C. Oftal-Koralewscy dostarcza klientom z Poznania i okolic kompleksowe usługi optyczne, świadczone przez grono wykwalifikowanych, doświadczonych optyków i optometrystów przy pomocy doskonałej klasy sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była utrzymana na najwyższym poziomie. Po wykonaniu badania wzroku nasi optycy chętnie zaproponują dobór odpowiednich soczewek oraz pomogą w wyborze stylowych okularów z szerokiej gamy dostępnych w naszym salonie modeli. Oferujemy szeroki wybór modnych oprawek. Dostarczamy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, dziecięce, pływackie, narciarskie, ochronne i nie tylko.

Korzystając z usług optycznych naszego salonu masz pewność ze Twoje oczy zostaną przebadane gruntownie i fachowo. Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie, rzetelna wiedza w zakresie optyki, a także wielki szacunek i troska, z jaką pochodzimy do każdego klienta są gwarancją Twojego zdrowia i zadowolenia. Zapraszamy.