O firmie

OFTAL-KORALEWSCY – TU SĄ TWOJE OKULARY!

Aby swobodnie cieszyć się najpiękniejszymi widokami (których otaczający świat jest przecież pełny!), nie wystarczy po prostu „gdzieś wyjechać”. Należy również dbać o swoje oczy, regularnie je badać i zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Jeżeli chcesz, aby Twój wzrok był pod najlepszą opieką, odwiedź salon optyczny O.C. Oftal-Koralewscy w Poznaniu – zadbamy o to, abyś nie przeoczył niczego, co warte zobaczenia. I to bez względu na to, czy nosisz okulary czy też nie!

SALON OPTYCZNY Z TRADYCJAMI

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy rozległą wiedzę, cenne doświadczenie oraz wypracowaliśmy doskonałe standardy, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza salon optyczny w Poznaniu to przyjazne miejsce, gdzie możesz wykonać komplet badań optycznych i skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie czekają na Ciebie, służąc fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich szkieł. Jest to również zarazem nowoczesny sklep z okularami korekcyjnymi, przeciwsłonecznymi, dziecięcymi, sportowymi, narciarskimi, ochronnymi i nie tylko.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami stylowych oprawek okularowych. Oferujemy szeroki wachlarz modeli okularów od najmodniejszych projektantów, takich jak Lacoste, Calvin Klein, Guess przez znane światowe marki jak Brendel, Humphrey’s, Mormaii, do polskich producentów takich jak Liw Lewant i Dek Optica. Cieszymy się długoletnią renomą oraz uznaniem licznego grona wiernych klientów, których zadowolenie jest dla nas powodem do zawodowej satysfakcji i motywacją do ciągłego podnoszenia jakości dostarczanych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że spełni ona Twoje oczekiwania.

ZAPRASZAMY

Nasza salon optyczny w Poznaniu to przyjazne miejsce, gdzie możesz wykonać komplet badań optycznych i skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie czekają na Ciebie, służąc fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich szkieł.

 

Optical Center Oftal Koralewscy
ul. Sikorskiego 6/2
61-535 Poznań
tel./fax 61 649 78 56 oraz 503 095 774
adres e-mail: poczta@optyk-koralewscy.pl