get-start

---

Poszukujesz dobrego optyka w Poznaniu? Chcesz, aby Twój wzrok został przebadany kompleksowo i rzetelnie? Zależy Ci na konkurencyjnej cenie usługi? Zapraszamy do salonu optycznego O. C. Oftal-Koralewscy. Wierzymy, że dobry wzrok jest jedną z najcenniejszych rzeczy, które posiadamy, z pełnym zaangażowaniem dbamy więc o to, by zgłaszające się do nas osoby mogły widzieć ostry, dokładny obraz w każdej sytuacji – na co dzień i podczas aktywności sportowej.

Korzystając z usług optycznych naszego salonu, masz pewność, że Twoje oczy zostaną przebadane gruntownie i za pomocą precyzyjnego, dokładnego sprzętu. Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie, rzetelna wiedza w zakresie optyki, a także wielki szacunek i troska, z jaką pochodzimy do każdego klienta, są gwarancją Twojego zdrowia i zadowolenia.

Dobry optyk Poznań

Optyk O. C. Oftal-Koralewscy dostarcza klientom z Poznania i okolic kompleksowe usługi optyczne, świadczone przez grono wykwalifikowanych, doświadczonych optyków i optometrystów przy pomocy doskonałej klasy sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była utrzymana na najwyższym poziomie. Odpowiadamy na bieżące potrzeby klientów i dbamy o stały rozwój, aktywnie śledząc nowe rozwiązania i produkty w dziedzinie optyki.

Po wykonaniu badania wzroku nasz optyk chętnie zaproponuje dobór odpowiednich soczewek oraz pomoże w wyborze stylowych okularów z szerokiej gamy dostępnych w naszym salonie modeli. Oferujemy szeroki wybór modnych oprawek. Dostarczamy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, dziecięce, pływackie, narciarskie, ochronne i nie tylko. Soczewki okularów mogą mieć dowolne uszlachetnienia, dopasowane do indywidualnych potrzeb: oferujemy soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi, fotochromowe, polaryzacyjne. Wszystko po to, byś mógł brać udział we wszystkich aktywnościach, na jakie masz ochotę, zapominając o swojej wadzie wzroku.

get-start
get-start

Profesjonalni optycy w Poznaniu – Wildze

Wszechstronne usługi optyczne wykonywane profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie za to właśnie doceniają nas klienci, których grono stale rośnie.
Dołącz do nich, jeśli:
– cenisz sobie indywidualne podejście do klienta,
– chcesz wykonać badania na sprzęcie najwyższej jakości,
– poszukujesz okularów wykonanych z dbałością o każdy detal,
– chcesz uprawiać sporty wodne i drużynowe bezpiecznie i bez ograniczeń mimo wady wzroku,
– potrzebujesz profesjonalnej porady w kwestii doboru szkieł, soczewek lub oprawek,
– jesteś zainteresowany nie tylko korekcją, ale i treningiem poprawiającym widzenie.

Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie w Poznaniu Wildze, a także do umawiania wizyt w celu zbadania wzroku, po uprzednim kontakcie telefonicznym, mailowym lub osobistym. Służymy poradą i wsparciem podczas wyboru optymalnych rozwiązań wspierających dobre widzenie, oferując ich szeroki, różnorodny wybór na miejscu. Nasza uwaga jest skierowana na Twoje potrzeby, a za cel stawiamy sobie by hasło dobry optyk kojarzyło Ci się właśnie z naszym salonem.