Aktualności i promocje

Strona 1 z 22  > >>

20-07-2016 11:08

Przypominamy o trwającej promocji na barwione soczewki firmy Hoya - cena barwienia została obniżona o 50%.

 

ZAPRASZAMY

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
19-07-2016 14:39

Założona w 1913 roku firma Eschenbach Optik,  jest liderem na rynku optycznym w Niemczech  oraz jednym z wiodących dostawców w Europie. W 1988 Eschenbach Optik zrewolucjonizował rynek ramek z jej uruchomieniem ® marki Titanflex. Kolekcja wykonana z materiału dziesięć razy bardziej elastycznego(można zgnieść w pół) niż standardowe ramki wykonane z metalu oraz trzykrotnie lżejsze. Oprawki są doskonale  zaprojektowane, dzięki czemu noszenie ich, to sama przyjemność.

 

 

Postawi na jakość i pełną ochronę w słoneczne dni!

 

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
08-07-2016 15:15

Mamy dla Państwa dwie wiadomości: złą i dobrą. Na początek zła: jeśli nie jesteście Państwo gotowi by nosić te oprawki, to najprawdopodobniej macie więcej niż 60 lat. Teraz dobra: oprawki i2i Opticals są niedrogie i niezawodne! (OK, to akurat dla nas nie do końca dobra wiadomość).

 

 

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
06-07-2016 10:50

TITANflex to linia męskich opraw z portfolio niemieckiej fiermy ESCHENBACH. Wszystkie oprawy tej marki wyprodukowano z tytanu, a mostek każdej z nich jest elastyczny i potrafi zapamiętać kształt.  Oznacza to, że możemy wyginać go dowolnie, a oprawa i tak powróci do pierwotnej postaci.

Technologia TITANflex znalazła zastosowanie we wszystkich dziedzinach życia, w szczególności tam, gdzie priorytetem jest skrajna elastyczność oraz odporność na zginanie. Rewolucyjna technologia daje możliwość dostosowania jej do najnowszych trendów oraz daje nieograniczony komfort użytkowania.

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
04-07-2016 11:41

Marka Lapö powstała w wyniku spotkania szwedzkiego projektanta Nilsa Giesecke z francuskim producentem opraw okularowych, firmą Opal i jest to alternatywa dla zwykłych kolekcji projektanta.

Spotkały się dwa różne światy, które podzielają jedną wizję: aby modne produkty były piękniejsze, bardziej zabawne i przede wszystkim bardziej dostępne. Pomimo swojej atrakcyjnej ceny, Nils Giesecke oraz firma Opal, nie poczynili żadnych ustępstw w jakości materiałów i staranności produkcji.

 

Zapraszamy do przymierzania w Salonie i oglądania na Naszej stronie.

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy

Strona 1 z 22  > >>

Salon optyczny w Poznaniu - badanie wzroku, okulary i soczewki.
Masz pytanie? Zadzwoń!
61 649 78 56