Aktualności i promocje

Strona 1 z 19  > >>

18-05-2016 16:05

Tradycyjne okulary do czytania wraz z etui zajmują dość sporo miejsca w torebce czy kieszeni - często się nawet w niej nie mieszcząc. Doskonałym rozwiązaniem w przypadku gdy brak Ci miejsca w kieszeni a chcesz mieć zawsze pod ręką swoją korekcję  do czytania są spersonalizowane składane okulary!

Te kompaktowe okulary pomieszczą dowolne moce, zarówno sferyczne jak i cylindryczne. Po rozłożeniu wyglądają jak normalnej wielkości okulary.

 

 

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
12-05-2016 13:22

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że do Naszego Salonu powróciły oprawy kultowej marki MORMAII! Zapraszamy do oglądania i przymierzania w Naszym Salonie. Dostępne modele z kolekcji damskiej jak i męskiej.

 

 

Mormaii Atuty okularów brazylijskiej marki Mormaii to wysoka jakość, zastosowanie zaawansowanych technologii i oryginalny, wyzywający design.

Marka Mormaii narodziła się w Brazylii, w pewien zimowy poranek 1974 roku, gdy jej twórca - lekarz Marco Aurelio Rajmundo, zwany doktorem Morongo - surfując w oceanie, zastanawiał się, jak długo jeszcze lodowato zimna woda będzie skutecznie uprzykrzać mu ulubiony sport. Wkrótce postanowił otworzyć małą fabrykę, gdzie z wytrzymałych materiałów szył kombinezony dla surferów. Z czasem fabryka powiększyła się, a jej oferta rozszerzyła o inne produkty – zawsze charakteryzujące się precyzją wykonania, doskonałymi materiałami i oryginalnym designem. Prawie 30 lat później dr Morongo wciąż z zapałem uprawia surfing, osobiście testuje wszystkie produkty marki i uczy innych jak sprawnie zarządzać biznesem, a przy tym nie tracić ducha prawdziwego surfera.

Fabryka okularów marki Mormaii, położona w Garopaba, Santa Catarina w Brazylii, to jeden z najważniejszych producentów okularów słonecznych na świecie, który zawdzięcza swój sukces profesjonalnemu zespołowi wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Okulary marki Mormaii są obecnie dostępne w ponad 70 krajach.

Wszystkie modele są najpierw ręcznie malowane, a następnie lakierowane, dzięki czemu każda para wyróżnia się oryginalnością i precyzją wykonania.

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
04-05-2016 14:01

Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją opraw VASCO dostępnych w Naszym Salonie. Oprawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Oprawy te cechuje duża łatwość kształtowania, nieskończona ilość kombinacji kolorystycznych. Ta technologia wymaga ręcznego wykończenia (hand made), dając indywidualny charakter każdej sztuce. W najnowszej kolecji znajdą Państwo oprawki zarówno męskie, damskie jak i dziecięce.

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
28-04-2016 13:09

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych sportowych dostępnych w Naszym Salonie optycznym. Okulary wyróżniają się ciekawym desingem, solidnym wykonaniem oraz bardzo dobrą ochroną przed promieniowaniem UVA I UVB. Oprawki pochodzą od producentów zajmujących się produkcją odzieży sportowej, akcesoriów, sprzętu pływackiego, m.in. SPEEDO, Reebok. Zapraszamy do Naszego Salonu do przymierzania i oglądania na Naszej stronie.

 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy
28-04-2016 12:58

Przedstawiamy Państwu nasze nowości prosto od KUBIKA, EyeQ I Forseti. Wśród nowości zarówno modele z tworzywa jak i z metalu. Zapraszamy do oglądania zdjęć i przymierzania w Naszym Salonie.

 

Punktem wyjścia dla nowych modeli Kubik jest połączenie estetyki i funkcjonalności w projekty, które wyznaczają trendy do naśladowania.
Tworzenie atrakcyjnych, lekkich i wygodnych linii, które zapewniają unikalną estetykę, to cechy które definiują markę Kubik. Jej filozofia potwierdzona jest w każdym wzorze, udowadniając, że "wzór" wykracza daleko poza "formę".

 

W najnowszych kolekcjach opraw forseti i forseti PRESTIGE nie brak kolorów i nowych wzorów. Jesteśmy przekonani, że klienci poszukujący nowości i kolorów znajdą w naszej ofercie oprawy, które staną się choć na chwilę ozdobą salonu optycznego, zanim trafią w ręce ostatecznego użytkownika.

 

Letnia kolekcja opraw eyeQ została przygotowana z myślą o klientach, którzy szukają opraw w konkurencyjnych cenach i bardzo dobrej jakości wykonania - przy utrzymaniu prostszego, mniej barwnego, klasycznego wzornictwa. 

Napisał: O.C. Oftal Koralewscy

Strona 1 z 19  > >>

Salon optyczny w Poznaniu - badanie wzroku, okulary i soczewki.
Masz pytanie? Zadzwoń!
61 649 78 56