Kolejne Nowości

Nowy tydzień rozpoczynamy od poszerzenia naszej oferty o kilkadziesiąt najnowszych modeli opraw firmy Liw Lewant. W naszej ofercie znalazły się modele zarówno damskie, jak i męskie. Wszystkie oprawy firmy Liw Lewant pokryte są antyalergicznymi powłokami: ceramicznymi lub tytanowymi.

Firma Liw Lewant to największy producent wysokiej klasy opraw okularowych w Polsce i jedyny na świecie producent metalowych opraw okularowych z hipoalergicznymi nanopowłokami tytanowymi. Firma została założona w 1982 roku, jako rodzinna manufaktura by następnie przekształcić się w dzisiejszą (ultra)nowoczesną fabrykę. Wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość produktów i świadczonych usług, a zespół specjalistów i projektantów dysponuje zaawansowanym oprogramowaniem projektowym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.

Liw Lewant tworzy produkty wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Komponenty produkowane w krajach europejskich, spełniają ściśle wymagania norm UE. Całość produkcji wykonywana jest w Polsce.

Firma Liw Lewant przez lata obecności na rynku opraw okularowych stworzyła szerokie portfolio klientów. Wśród odbiorców naszych produktów są firmy ze Stanów Zjednoczonych, Rosji i Australii. Wszędzie tam, gdzie doceniane jest poczucie gustu, oprawy Liw lewant znajdują szerokie grono nabywców. Oprawy Liw Lewant to marka znana ze swojej jakości, prezentowana wielokrotnie na międzynarodowych targach optycznych.