100 NOWYCH OPRAW !!!

Za nami Targi Optyka 2012. Efekty naszych modowych poszukiwań i obserwacji najnowszych trendów w optyce możecie Państwo zobaczyć już dziś! Nasza ekspozycja zostało wzbogacona przez 100 (tak jest, sto!) najnowszych modeli opraw światowych i polskich marek.

Marka s.Oliver stara się łączyć wzornictwo klasyczne z aktualnymi trendami, co miesiąc wprowadzając nową, oryginalną kolekcję. Firma s.Oliver powstała w roku 1969 w Würzburgu i obecnie należy do wiodących firm odzieżowych w Europie, a zaraz po wejściu na polski rynek, przez dwa lata była sponsorem Lecha Poznań.

s.Oliver-300x200

GERRY WEBER to niemiecka, ekskluzywna marka oferująca szeroki wybór strojów i dodatków, od klasycznych, po sportowe. Jej cechą charakterystyczną są jednostkowe, krótkie, nie powtarzające się kolekcje. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, firma oferuje nie tylko doskonałe jakościowo ubrania i dodatki, ale także gotowe pod kątem linii i kolorystyki zestawy.

Gerry-Weber-300x199

NEOSTYLE jest kolejną niemiecką marką, którą mamy przyjemność wystawiać w naszym Salonie. Okulary Neostyle pasują do osobowości każdego człowieka, a kolekcje Neostyle cechują się oryginalnością i niepowtarzalnością. Owalne, prostokątne i okrągłe modele opraw pozwalają na indywidualne dopasowanie do każdego typu wyglądu i temperamentu.

Neostyle-300x179

Właściciel firmy i projektant okularów Pan Andrzej Bodych powiedział kiedyś: „Chciałem pokazać indywidualny charakter każdej oprawki. Dopasować ją specjalnie pod osobę ją noszącą. Moje pomysły są następstwem konkretnej chwili. Nigdy nie planuję tego co wyrzeźbię. Nieraz sam jestem zaskoczony z wyników swojej pracy.” Oprawy BODYYCH od dłuższego czasu cieszą się one ogromną popularnością wśród artystów, muzyków, aktorów i celebrytów. Noszą je choćby jurorzy polskiej edycji programu Must Be The Music.

Bodyych-300x160